brak ocen
Wejść na stronę:
711

Polska-Sklejka.pl

województwo:mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy:02-237
adres:ul. Instalatorów 9
www:polska-sklejka.pl/

Polska Sklejka to firma, która pragnie Wam zaoferować najlepsze produkty drewniane na rynku. W naszej ofercie odnajduje się sklejka liściasta, która wyprodukowana jest z forniru sosnowego z wysoko jakościowego gatunku sosny. Nasza sklejka iglasta jest stworzona z forniru drewna liściastego i sosnowego.

Oferta:

Wytwórca sklejki zapewnia Wam, że zamawiając u nas towary, otrzymacie bardzo trwały produkt, który będzie służył przez długi okres. Zapraszamy do składania zamówień indywidualnych oraz zbiorowych. W naszej ofercie odnajdziecie również bardzo trwałą sklejkę bukową, którą możecie używać do fabrykacji mebli.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !