ocena 4.3:
Wejść na stronę:
13994

Piątka - Domy z drewna

Logo Piątka - Domy z drewna
województwo:lubuskie
miasto: Zielona Góra
kod pocztowy:65-431
adres:ul. Sienkiewicza 9
www:www.chaty-drewniane.trme.pl

Chcesz mieszkać zdrowo i w zgodzie z naturą? Szukasz szybkiego i ekonomicznego rozwiązania? Wybierz dom zbudowany z najzdrowszego i najbliższemu człowiekowi materiału DREWNA

Jesteśmy firmą z tradycjami

Od kilkunastu lat budujemy domy z drewna w całej Polsce. Specjalizujemy się szczególnie w obiektach wykonywanych metodą konstrukcji szkieletowej.

Budujemy w większości na podstawie projektów przedstawionych przez inwestora, według tradycyjnych metod starych góralskich domów z zastosowaniem najnowszych technologi co zapewnia wysokie parametry cieplne oraz dużą trwałość.

Wieloletnie doswiadczenie, pozwala nam zaproponować Państwu produkty wysokiej jakości, krótki czas montażu oraz satysfakcje z użytkowania ekologicznych domów z bali.

vKlient jest dla nas najważniejszy i dlatego to właśnie Państwo decydujecie o architekturze, wielkości, funkcjach oraz zakresie zleconych nam prac. W przeciągu około trzydziestu dni wybudujemy dom Państwa marzeń. Zaufacie nam a my wykonamy profesjonalnie i kompleksowo wszystkie zlecone nam prace, od fundamentu, poprzez konstrukcje i prace wykończeniowe.

 

Nasze domy to gwarancja solidności i wysokiej jakości. Urozmaicają krajobraz pozostając jednocześnie w harmonii z naturą.

Pragnieniem każdego jest mieszkać we własnym domu, domu ciepłym, przyjaznym, zdrowym i trwałym. Taki dom to bezpieczna przystań. Dlatego właśnie powinniście Państwo skorzystać z naszej oferty.

Oferta:

  • domy drewniane
  • domy z bali
  • domy szkieletowe
  • więźba dachowa

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !