ocena 5.0:
Wejść na stronę:
4308

Płot Land

Logo Płot Land
województwo:śląskie
miasto: Miedźno k. Częstochowa
kod pocztowy:42-120
adres:ul. Borowa 83
www:www.plot-land.trme.pl

Jesteśmy firmą, istniejącą na rynku od kilku lat, w tym czasie dzięki wysokiej jakości wykonania jak i zaangażowaniu pozyskaliśmy wielu zadowolonych z świadczonych przez nas usług klientów, którzy polecają nas innym.

Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne oraz ogromny zapał do pracy. Pasja z jaką tworzymy nasze wyroby sprawia, iż są one dopracowane w każdym calu.

Priorytetem dla nas jest zarówno wysoka jakość użytych materiałów jak i estetyka wykonania, dlatego też wszystkie oferowane przez nas usługi są doskonałej jakości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta:

  • Automatyka do bram wjazdowych: przesuwnych lub dwuskrzydłowych oraz garażowych
  • Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne
  • Bramy kute
  • Bramy Garażowe
  • Ogrodzenia
  • Video-domofony

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

Kontakt

TanieRemontowanie.pl

info@tanieremontowanie.pl

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !

projekt i realizacja: www.amill.pl tworzenie stron www