ocena 5.0:
Wejść na stronę:
17090

A.P. RUD Schody

Logo A.P. RUD Schody
województwo:mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy:05-075
adres:ul. Głowackiego 102
www:www.aprud.trme.pl

Nasza firma powstała w 1996 roku. Działmy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

W swej działalności szczególną uwagę zwracamy na jakość i trwałość naszych produktów. Stosujemy najlepsze materiały, poddajemy je rygorystycznym testom, a przede wszystkim dbamy o najwyższą staranność wykonania. Charakterysuje nas stały rozwój, inwestycje w nowe technologie, dzięki czemu mozemy stale poszerzać naszą ofertę i możliwości produkcyjne firmy.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i służymy radą w zakresie projektowania i aranżacji schodów.

Poza dbałością o jakość wyrobów i wygodę klienta, stawiamy również na estetykę schodów. Staramy się na bieżąco podążać za trendami mody i nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu Państwa marzenia jesteśmy w stanie zrealizować zawsze na najwyższym poziomie.

Oferta:

Standardowo oferujemy schody betonowe (schody z prefabrykatów) w średnicach od 165 do 300 cm, z podziałem co 20 cm. Na zamówienie jesteśmy jednak w stanie dopasować formy do Państwa indywidualnych potrzeb i wykonać praktycznie dowolną spiralną konstrukcję.

Co odróżnia nas od innych

Dostępne na rynku prefabrykowane biegi schodowe są wykonywane w całości. Ogromne monolityczne konstrukcje nie pozwalają na niwelację ewentualnych odchyłek wymiarowych, a ich montaż jest możliwy tylko na ściśle określonym etapie budowy, po wykonaniu stropu a przed przekryciem kondygnacji kolejnym stropem lub dachem. Poza tym nie da się zamontować biegu bez użycia dźwigu. Nasze schody, jako złożone z modułów, można montować na dowolnym etapie budowy. Poszczególne stopnie dają się wnieść nawet przez okno, nie sprawiają trudności podczas zestawiania, a dzięki możliwości regulacji wysokości konstrukcji łatwo dopasować je do wymiarów kondygnacji i planowanego wykończenia. Można powiedzieć, że łączą w sobie zalety ciężkich schodów prefabrykowanych z betonu i lekkich z drewna lub stali, ale są pozbawione ich wad – konstrukcja jest mocna i trwała, jej montaż nie sprawia kłopotów, masywne stopnie nie dudnią pod stopami, a ogromna różnorodność wykończenia pozwala zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. Takich możliwości nie dadzą Państwu żadne inne schody.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !