ocena 5.0:
Wejść na stronę:
2552

Zakład Usług Murarskich Jarosław Kołodziejski

Logo Zakład Usług Murarskich Jarosław Kołodziejski
województwo:kujawsko-pomorskie
miasto: Cekcyn k. Świecie , Grudziądz
kod pocztowy:89-511
adres:Cekcynek 37
www:www.uslugi-murarskie.trme.pl

Serdecznie witamy na prezentacji Zakładu Usług Murarskich Jarosław Kołodziejski. Nasza firma istnieje na rynku budowlanym od 1998 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nieszablonowe i nietypowe zlecenia nie stanowią dla nas problememu.

Oferujemy wysokiej jakości usługi ogólnobudowlane. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na wykonaniu projektu lub poradach projektanckich.

Oferujemy pełen zakres robót budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Staramy się, aby oczekiwania Klienta na każdym etapie inwestycji były w pełni zaspokojone.

Oferta:

  • Kompleksowa budowa budynków – od fundamentów po wykończenie (w tym wszystkie instalacje)
  • Wykonywanie remontów lub przebudowy budynków.
  • Wykonywanie ociepleń i elewacji budynków.
  • Układanie kostki brukowej.
  • Wykonywanie ogrodzeń.
  • Demontaż i utylizacja wyrobów niebezpiecznych zawierających azbest.
  • Wycena (kosztorysowanie) prac budowlanych.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !