ocena 5.0:
Wejść na stronę:
3591

Studio Kominki

Logo Studio Kominki
województwo:świętokrzyskie
miasto: Kielce
kod pocztowy:25-526
adres:ul. Okrzei 64
www:www.kominki.trme.pl

Nasza firma od początku swej działalności czyli od 2003 roku jako główny cel stawia sobie profesjonalną budowę kominków. W 2005 roku zostaliśmy przedstawicielem firmy Spartherm a już 3 lata później staliśmy się jej autoryzowanym partnerem i dystrybutorem na województwo świętokrzyskie.

Stały rozwój, dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań pozwala nam oferować Państwu bezpieczne i twałe systemy budowy kominków.

Jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać każde Państwa zlecenie, a jedynym naszym celem jest Pełna satysfakcja klienta.

Kominek to ciepło domowego ogniska, gra świateł, atmosfera tworzona przez żywy ogień, trzask palonego drewna. Chcemy zaprosić również i Państwa w podróż do tej cudownej krainy, gdzie przy kominku, zaczyna się ta opowieść.

Służymy Państwu radą, pomocą i wykonawstwem.

Oferta:

  • Wkłady kominkowe Spartherm
  • Piece wolnostojące Spartherm
  • Technika wentylacyjno-kominowa Darco
  • Izolacje
  • Chemia budowlana
  • Akumulacja ciepła
  • Systemy grzewcze
  • Akcesoria

W ofercie posiadamy produkty takich firma jak Spartherm (wkłady kominkowe i piece wolnostojące), Darco (technika wentylacyjna i kominowa).

Dodatkowo oferujemy wzelkie produkty niezbędne do budowy kominka, między innymi: kratki, akcesoria, elementy systemu Dystrybucji Gorącego Powietrza.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !