ocena 3.7:
Wejść na stronę:
4029

Ma-Magdalena Wysocka

Logo Ma-Magdalena Wysocka
województwo:świętokrzyskie
miasto: Mójcza k. Kielce
kod pocztowy:26-024
adres:Mójcza 29a
www:www.ma.trme.pl

Rodzinne tradycje kontynuowane przez firmę Ma-Magdalena Wysocka w branży meblarskiej sięgają 1976 roku, kiedy to powstał zakład stolarski, wykonujący na zamówienie elementy wystroju biur, sklepów i innych obiektów. Wykonujemy również meble kuchenne czy szafy wnękowe, świadczymy również inne usługi dla odbiorców indywidualnych.

Oferta:

  • Obsługa kompleksowa: Pomiar, projekt, wizualizacja, wycena, wykonanie, transport i montaż. 
  • Wersja tanich mebli: Według pomiaru klienta, bez transportu i montażu.
  • Kooperacja dla studiów meblowych: Wykonanie mebli według otrzymanego projektu.
  • Dla stolarzy i majsterkowiczów: Wykonanie elementów i podzespołów meblowych.
  • Propozycja handlowa: Fronty meblowe firmy Sławpol i Stan Plus; drzwi przesuwne i uchylne firmy Stan Plus, zlewy firmy Franke, sprzęt AGD firmy Franke i AEG-Elektrolux, okucia firmy Blum itp.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !