ocena 5.0:
Wejść na stronę:
3708

Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Siudak

Logo Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Siudak
województwo:lubuskie
miasto: Sulęcin k. Międzyrzecz , Gorzów Wielkopolski
kod pocztowy:69-200
adres:ul. T. Kościuszki 29b/1
www:www.siudak.trme.pl

Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Siudak to firma zajmująca się izolacjami starych budynków, osuszaniem ścian z wykorzystaniem najnowszych ale i sprawdzonych technologi.

Stosujemy sprawdzoną metodę iniekcji, w celu wytworzenia izolacji poziomej, zapobiegającej ponownemu podciąganiu wilgoci kapilarnej. Izolacje można wykonywać w budynkach podpiwniczonych i niepodpiwniczonych. Jest to skuteczna metoda do osuszenia murów i renowacji starych budynków.

Każdy obiekt traktujemy indywidualnie, starając się rozpoznać przyczyny powstawania wilgoci i zagrzybienia. Pozwala nam to na dobranie odpowiedniej formy działania, w każdym przypadku używając odpowiedniej technologii.

Oferta:

  • Izolacje przeciwwilgociowe, drenaże murów i fundamentów,
  • Izolacje fundamentów budynków masami bitumicznymi i akrylowymi,
  • Uszczelnianie przeciw wilgoci gruntowej,
  • Doszczelnianie od wewnątrz,
  • Uszczelnianie piwnic od zewnątrz,
  • Wykonywanie przepony poziomej w zawilgoconych murach (likwidacja efektu podciągania kapilarnego wody),
  • Odgrzybianie murów i ścian,
  • Ozonowanie mieszkań, pomieszczeń handlowych, samochodów,
  • Podcinki budynków,
  • Usługi dekarskie, malowanie dachów,

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualne. Staramy się określić koszt i metodę osuszania ścian. Na wszystkie wykonane prace udzielamy wieloletniej gwarancji. Cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem wielu klientów, deweloperów, administratorów nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych jak i klientów indywidualnych.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Swoje usługi eferujemy na terenie całej Polski.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !