ocena 5.0:
Wejść na stronę:
2642

Usługi Ogólnobudowlane-Hryniewicki Marek

Logo Usługi Ogólnobudowlane-Hryniewicki Marek
województwo:podlaskie
miasto: Białystok
kod pocztowy:19-101
adres:ul. Gajowa 8
www:www.hryniewicki.trme.pl
tel. komórkowy:+48606190118

Usługi Ogólnobudowlane-Hryniewicki Marek to firma z wieloletnim doświadczeniem i referencjami.

Oferujemy Państwu profesjonalne wykonawstwo Tynków Cementowo-Wapiennych ”Tradycyjnych”.

Wieloletnie doświadczenie jak i stałe doszkalanie kadry pracowniczej pozwalają na systematycznie poszerzanie zakresu naszej działalności, jak i zdobyci miana „Firmy Fachowej i Solidnej”.

Swoje usługi realizujemy na obiektach typu: szkoły, domki jednorodzinne, budynki wielorodzinne, warsztaty, większe obiekty, hale, itp.

Zapewniamy pełen profesjonalizm, szybki okres realizacji zleceń, fachowe doradztwo oraz 3 lata gwarancji na wykonane prace!

Celem naszej Firmy jest świadczenie usług na najwyższym Europejskim poziomie. Nasze usługi oferujemy na terenie: Podlasia, Mazowsza, Warmii i Mazur!

Oferta:

  • Tynki Cementowo-Wapienne Tradycyjne

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !