ocena 3.7:
Wejść na stronę:
3061

Hitpur

Logo Hitpur
województwo:pomorskie
miasto: Gdańsk
kod pocztowy:80-180
adres:ul. Otomińska 27
www:www.hitpur.trme.pl

Początki działalności firmy Hitpur sięgają roku 2000. Od początku swojego istnienia wykonujemy szereg prac zarówno w budownictwie przemysłowym jak i ogólnym.

W roku 2007, intensywnie włączyliśmy się w wykonywanie i popularyzowanie technik izolacyjnych, wykonywanych metodami natryskowymi zarówno pianami poliuretanowymi jak i materiałami z grupy polyurea.

Wierzymy, że w nowoczesnych czasach należy korzystać z nowoczesnych technologii.

Możemy poszczycić się wieloma realizacjami dla Klientów, którym zależy na trwałości, stabilności i niezawodności tych zabezpieczeń. Wykonywaliśmy natryski na dachach płaskich, również budynków wielko powierzchniowych, ocieplenia pomieszczeń produkcyjnych i warsztatowych jak i budownictwie indywidualnym, szczególnie energooszczędnym i zrównoważonym, izolacje fundamentów i obiektów powiązanych z produkcją rolną i spożywczą, również w przemyśle ciężkim i stoczniowym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług

Oferta:

Poliuretan, zwany pianką PUR lub PU, to wysokiej klasy polimer, który powstaje poprzez połączenie dwóch składników – poliolu i izocyjanianu. Ze względu na wysokie parametry, pianka PUR znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle. Jest to doskonały materiał do wykonywania powłok termo i hydroizolacyjnych.

Oferujemy:

  • Izolacje wewnętrzne
  • Izolacje zewnętrzne

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !