ocena 5.0:
Wejść na stronę:
1692

GEONIEC

Logo GEONIEC
województwo:małopolskie
miasto: Korzenna k. Nowy Sącz , Bobowa
kod pocztowy:33-322
adres:Niecew 2
www:www.geoniec.pl
tel. komórkowy:+48513802168

Przez lata zdobyłem nieocenione doświadczenie przy tworzeniu dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz geotechnicznych pracując na wielu inwestycjach, na terenie niemalże całego kraju.

Posiadam Państwowe Uprawnienia wydane przez: Ministerstwo Środowiska oraz Urząd Górniczy.

Oferta:

  • wiercenia i sondowania geologiczno-inżynierskie oraz geotechniczne
  • wykonuję dokumentacje geologiczno-inżynierskie i geotechniczne dla określania warunków wodno-gruntowych inwestycji takich jak:
    • domki jednorodzinne, bloki mieszkalne
    • budynki innego typu
    • hale produkcyjne
    • drogi

Doskonale rozumieniem jak ważne są czas i pieniądze klientów, dlatego też gwarantuje solidność, konkurencyjne ceny oraz najkrótsze możliwe terminy wykonania powierzonych zleceń.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !