ocena 5.0:
Wejść na stronę:
2253

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Logo ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.
województwo:kujawsko-pomorskie
miasto: Jacewo k. Inowrocław
kod pocztowy:88-100
adres:Jacewo 76
www:www.alstal.eu
tel. stacjonarny:+48523555400
fax:+48523555405

Firma Alstal to jedna z największych korporacji budowlanych funkcjonujących w Polsce.

Jest to firma z pokaźnym doświadczeniem i bardzo dużymi sukcesami w całej Polsce, a w województwie kujawsko-pomorskim jest niekwestionowanym numerem jeden w dziedzinie budownictwa.

Alstal na swoją markę zasłużyła wieloma różnymi przedsięwzięciami, które są i Wykorzystywane w całej Polsce. Alstal ma parę pionów produkcji i w ich zakresie realizuje delegowane koncepty. Najbardziej popularne i rozpoznawalne projekty, to zdecydowanie Motoarena w Toruniu, czyli żużlowy stadion, będący obecnie najnowocześniejszym tego typu stadionem na całym świecie.

To właśnie na nim swoje mecze rozgrywa jeden z najlepszych klubów Ekstraligi – Unibax Toruń.

Oprócz tego Alstal jest też realizatorem modernizacji Opery Leśnej w Sopocie, czyli wizytówki polskich festiwali muzyczno-rozrywkowych. Piony, w których działa firma Alstal, to m.in. branża infrastruktury publicznej, galerie handlowe, budowa apartamentów, czy przemysł.

Firma może więc chwalić się bardzo wielką ilością sukcesów, przez które ich pozycja na rynku jest niezmiernie mocna i ustabilizowana.

Oferta:

  • budowa hal,
  • budowa obiektów sportowych,
  • budowa magazynów,
  • renowacja obiektów

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !