ocena 5.0:
Wejść na stronę:
2261

Pol-Skór

Logo Pol-Skór
województwo:łódzkie
miasto: Łódź
kod pocztowy:91-341
adres:ul. Pojezierska 90
www:www.pol-skor.trme.pl
tel. komórkowy:+48607287727

Firma Pol-Skór jest przedsiębiorstwem prężnie działającym na rynku chemicznym od 1992r., posiadającym bogate doświadczenie w zakresie handlu produktami chemicznymi.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o produkty przeznaczone dla budownictwa marki Bauset.

Bauset jest nową marką na rynku polskim. Produkty marki Bauset charakteryzują się wysoką, jakością i atrakcyjną ceną.

Firma Nasza jest producentem pianek samoprzylepnych PE.

Dobry system produkcji i dystrybucji pomógł nam w osiągnięciu dotychczasowego sukcesu. Dostarczamy nasze produkty bezpośrednio do klienta, służymy fachową i bezpłatną pomocą przy wdrażaniu wzorów i technologii. Przywiązujemy ogromną wagę do ochrony środowiska naturalnego.

Zarówno POL-SKÓR, jak i producenci oferowanych przez nas produktów posiadają certyfikaty, jakości spełniające wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009.

Bierzemy czynny udział w życiu społeczno-gospodarczym kraju, wspieramy m.in. chore dzieci, młodzieżowe domy kultury i inne instytucje.

Ciągłe doskonalenie pomaga nam w osiąganiu zamierzonych celów, a nagrody, certyfikaty: ( cert. Solidna firma 2010; Certyfikat systemu zarządzania jakością, znak certyfikowanego przez PCBC S.A. systemu zarządzania IQNeti, PRZEJRZYSTA FIRMA 2008, Tytuł PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY za rok 2001, GAZELA BIZNESU 2008,2007,2006) i pozycja naszej firmy w prestiżowych rankingach są tego niezbitym dowodem.

Oferta:

  1. Samoprzylepna taśma wykonanana z pianki PE. Wykorzystywana w pracach remontowo-budowlanych, stosowana na konstrukcje metalowe, pod płyty karton -gips, podklejany do profili montowanych na ścianach podłogach i suitach, w celu podniesienia izolacji akustycznej,
  2. Farby wewnętrzne i elewacyjne- białe oraz kolorowe
  3. Farby specjalistyczne do zamalowań pomieszczeń posidających duże wymagania higieniczne, do znakowania boisk. 
  4. Środki chemiczne do usuwania graffiti, do usuwania glonów, mchu itp

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !