5 lat gwarancji na produkty Somfy

Produkty Somfy zostały przetestowane w specjalnie przygotowanym laboratorium pozwalającym na sprawdzenie ich w ekstremalnych warunkach pogodowych. Dzięki wysokiej sprawności i potwierdzonej niezawodności systemów napędowych, klienci Somfy zyskali możliwość korzystania bezkosztowo aż z pięcioletniej gwarancji zakupionych produktów.

- Nasze napędy są tak zaprojektowane, by wytrzymać kilka tysięcy cykli nawet w najbardziej trudnych warunkach klimatycznych. Napędy przed zainstalowaniem są testowane już na linii produkcyjnej. Po zakończeniu instalacji klient otrzymuje zarówno łatwość rozbudowy, modyfikacji, czy też przeprogramowania działających systemów według własnych potrzeb, jak również wieloletnią opiekę gwarancyjną – podsumowanie Wojciech Głaska, Kierownik Działu Obsługi Klienta Somfy Sp. zo.o.

Wszystkie systemy napędowe Somfy są zgodne z normami bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Program kontroli jakości jest szczególnie ważnym elementem procesu produkcji, dającym w rezultacie wyroby zgodne z najważniejszymi jakościowymi normami europejskimi.

Gwarancja udzielana jest każdemu klientowi biznesowemu, który zakupił produkty bezpośrednio od Somfy oraz każdemu użytkownikowi końcowemu, który zakupił produkty w salonie Somfy Experta* i zarejestrował je na stronie www.somfyczeki.pl.

- Nasi klienci, jako jedyni, wraz z zakupem produktu dostają 5 letnią gwarancję, bez konieczności dokonywania dodatkowych płatnych przeglądów. U nas jest to całkowicie darmowa korzyść, w ramach której otrzymują profesjonalne doradztwo i serwis. Warto jednak zaznaczyć, że pięcioletnia gwarancja nie obejmuje produktów posiadających krótką żywotność, takich jak baterie czy żarówki – ocenia Wojciech Strzyżewski, Doradca ds. Technicznych i Serwisu Somfy Sp. zo.o.

*lista salonów sprzedaży dostępna na stronie www.somfy.pl

Autorem artykułu są eksperci z firmy SOMFY

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !