ocena 5.0:
Wejść na stronę:
3750

Joanna Piechota Projektant Wnętrz

Logo Joanna Piechota Projektant Wnętrz
województwo:łódzkie
miasto: Łódź
kod pocztowy:90-212
adres:ul. Sterlinga 27/29 (biurowiec Cotton House)
www:www.wnetrzazpasja.pl
tel. komórkowy:+48696047610

Jako projektant wnętrz z dziesięcioletnim doświadczeniem chciałabym przedstawić Państwu prfil swojej działalności oparty na bogatym doświadczeniu i pasji.

Podejmując współpracę i zlecenia najważniejsze jest dla mnie uwzględnienie i spełnienie oczekiwań klienta, liczy się dla mnie jeso satysfakcja oraz pełne zadowolenie.

Moje starania są ukierunkowane przede wszystkim na indywidualny i wyróżniający się charakterem i stylem projekt, co sprawia, że każdy posiada unikatowy i oryginalny projekt będący niepowtarzalnym wśród pozostałych projektów.

Uwzględniam przy tym pełną funkcjonalność, poziom wyrafinowania, jakość i estetykę dobranych materiałów.

Wnętrza z pasją i charakterem - to moje wyzwania ukierunkowane na satysfakcję klienta.

Oferta:

  1. Przygotowuję profesjonalne projekty i aranżacje wnętrz zarówno dla inwestorów prywatnych - od małych mieszkań po apartamenty - jak i dla firm, biur i instytucji.
  2. Moja praca dzieli się z reguły na trzy etapy.
  • Po pierwsze opracowuję projekt koncepcyjny. Zawiera on opracowanie wstępnej koncepcji projektowanej przestrzeni w oparciu o dokumentacje dostarczoną przez inwestora lub inwentaryzacje wykonana na budowie. Projekt obejmuje rzuty z funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni.
  • Po drugie opracowuję projekt kompleksowy. Projekt szczegółowy zawierający rozplanowanie mebli, oświetlenia, podłączeń elektrycznych i hydraulicznych, projekty okładzin podłogowych i sufitów, ścianek działowych oraz łazienek, kuchni wraz z rozwinięciem ścian oraz kompleksową dokumentacja techniczna zawierającą zestawienia użytych w projekcie materiałów. Doradztwo w zakresie doboru materiałów wykończeniowych, mebli i artykułów dekoracyjnych.
  • I na koniec przeprowadzam nadzór autorski. Polega on na wizytach projektanta na budowie celem sprawdzenia czy prace remontowe i wykończeniowe przebiegają zgodnie z projektem aranżacji wnętrza.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !