ocena 5.0:
Wejść na stronę:
1663

Concrete System

Logo Concrete System
województwo:wielkopolskie
miasto: Ostrzeszów
kod pocztowy:63-500
adres:ul. Grabowska 21
www:www.nowaposadzka.pl
tel. stacjonarny:+48693077806
tel. komórkowy:+48693077806
fax:+48627300172

Siedziba firmy Concrete System znajduje się w Wielkopolsce. Obszar prowadzenia naszej działalności obejmuje terytorium całej Polski. Nasza firma nastawiona jest na rozwój i wdrażanie nowoczesnych technologii. Oferujemy usługi w zakresie wykonywania, renowacji i zabezpieczenia posadzek betonowych, kamiennych, drewnianych, żywicznych oraz wykładzin.

Wiedza techniczna czerpana miedzy innymi z włoskich rynków w połączeniu z własnym doświadczeniem w sposób właściwy spełnia oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy firmą, która stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Każda usługa związana z wykonaniem lub renowacją posadzki poprzedzana jest konsultacją w zakresie doboru produktu i technologii wykonania.

W zależności od potrzeby wykonujemy bezpłatne próby, aby dobrać najlepsza możliwą technologie do wykonania usługi jaki i po to aby łatwiej zobrazować efekt naszej pracy.

Dysponujemy szeroką bazą maszynową co pozwala nam na podjęcie i wykonanie najbardziej wymagających projektów w krótkim okresie czasu.

Współpracujemy z czołowymi firmami, oferującymi najlepsze produkty i maszyny.

Pracujemy w młodym, prężnym i świetnie zorientowanym na rynku zespole dlatego ,gwarantujemy najwyższa jakość usług i konkurencyjność cen.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Concrete System

Oferta:

Oferujemy Państwu profesjonalne i nowoczesne usługi w zakresie wykonania i renowacji posadzek.

Nasze usługi obejmują:

  • wykonanie posadzki betonowej w technologii "Super Beton". Technologia ta polega na utwardzaniu i szlifowaniu betonu.
  • renowacja posadzek kamiennych ( marmur, granit, lastryko, piaskowiec)
  • renowacja podłóg drewnianych
  • wykonanie tarasów i ogrodzeń z kompozytów drewnianych (www.prodeck.pl)
  • wykonanie posadzek z żywic syntetycznych
  • renowacja podłóg wykonanych z wykładziny PCV, czyszczenie wykładzin dywanowych w obiektach hotelowych , biurowych i gastronomicznych.

Zakres każdej wykonywanej przez nas usługi obejmuje:

bezpłatna konsultacje w celu doboru odpowiedniej technologii oraz materiału. Przy większych inwestycjach wykonujemy bezpłatną próbę, aby zobrazować Państwu efekt końcowy.

Kompleksowe wykonanie, zabezpieczenie i porady lub obsługę w zakresie pielęgnacji.

Więcej informacji na temat naszych usług mogą znaleźć Państwo na stronie www.

W celu uzyskanie bliższych informacji oraz w celu współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !