ocena 5.0:
Wejść na stronę:
1318

Firma Handlowo Usługowa Lukmar Marek Garkowski

Logo Firma Handlowo Usługowa Lukmar Marek Garkowski
województwo:podlaskie
miasto: Białystok
kod pocztowy:16-502
adres:ul. Plażowa 34d
www:www.markowedachy-bialystok.pl
tel. komórkowy:+48694 669 892, +48664479677

Jednostkowe, kompetentne postępowanie w stosunku do każdego inwestora, szczera kalkulacja kosztów razem z całościową obsługą wyznaczonej inwestycji, wprawna rada w doborze stosownego pokrycia dachu i koniecznych dodatków a także kooperacja z najbardziej doświadczonymi w Białymstoku ekipami dekarskimi – to jakakolwiek rozbrzmiewa bardzo fajnie, lecz czy jest prawdziwie możliwe?

Rzecz jasna! Starczy zaledwie skontaktować się z firmą Markowe Dachy, mająca swoją siedzibę w Sokółce jaka w ciągu kilku lat żwawej aktywności na regionalnym rynku zyskała respekt oraz względy wielu kontrahentów.

Byłoby to nieosiągalne, żeby nie nadmienione wyżej atuty oraz uczciwe nastawienie firmy do prowadzonej aktywności w gałęzi budowlanej.

Dogłębne dane dotyczące przedkładanych przez firmę usług odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

Oferta:

Pełny zakres:

  • robót dekarskich,
  • robót ciesielskich,
  • obróbek blacharskich.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !