ocena 5.0:
Wejść na stronę:
1748

Hapilia

Logo Hapilia
województwo:podkarpackie
miasto: Mielec k. Dębica , Połaniec
kod pocztowy:39-300
adres:ul. Głowackiego 10
www:www.hapilia.trme.pl

OSIEDLE DOMÓW HAPILIA realizowane jest w miejscowości Złotniki, zlokalizowanej na północnych przedmieściach Mielca. Osiedle stanowi zespół 17 budynków jednorodzinnych. Każdy z domów usytuowany jest na obszernej dwunasto lub czternasto arowej działce stanowiącej oddzielną własność.

W ofercie posiadamy trzy typy domów o zróżnicowanych powierzchniach jak i możliwościach aranżacyjnych. Domy realizowane są w standardzie deweloperskim*, co umożliwia aranżację wnętrz, zgodnie z przyszłymi potrzebami użytkowników oraz ich gustem. Każdy z oferowanych budynkow posiada garaż na jeden lub dwa samochody.

Oferujemy również wykonanie wszystkich prac adaptacyjno wykończeniowych, od projektu do pomocy w zakupie wyposażenia. W przypadku kompleksowej usługi zakup opodatkowany jest obniżoną stawką podatku VAT.

Nie bez znaczenia jest fakt, że w ramach inwestycji realizowana jest także asfaltowa, w pełni odwodniona, droga dojazdowa do wszystkich działek, łącząca osiedle z drogą powiatową.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz wizytę na naszym osiedlu, aby jeszcze lepiej przekonać się o jego atutach.

Zakończenie realizacji I etapu Osiedla - III kwartał 2013 r.

Oferta:

Budowa osiedla, inwestycje

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !