ocena 4.2:
Wejść na stronę:
1752

ITOdesign

Logo ITOdesign
województwo:pomorskie
miasto: Rumia k. Gdynia , Sopot
kod pocztowy:84-230
adres:ul. Gdańska 4 /12
www:www.itodesign.pl
tel. komórkowy:+48 506 605 200

Tworzymy duży i prężny zespół, który składa się z architektów, architektów wnętrz oraz wykonawców branżowych. Nasza działalność obejmuje teren całego kraju.

Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na realizację przedsięwzięć w całym szerokim spektrum projektowo-wykonawczym.

Korzystamy z nowatorskich technologii i ekologicznych materiałów dążąc do obniżenia kosztów realizacji. W ramach naszych projektów staramy się promować nowoczesne i odnawialne źródła energii.

Oferta:

  • projekty budowlane oraz wykonawcze w zakresie architektury wnętrz jak i wielobranżowe
  • projektowanie i dobór oświetlenia
  • projekty budynków nowych, przebudowy, rozbudowy obiektów istniejących
  • nadzór autorski i koordynacja wielobranżowa
  • projekty mebli

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !