ocena 5.0:
Wejść na stronę:
1724

EKOSZOK

Logo EKOSZOK
województwo:zachodniopomorskie
miasto: Szczecin
kod pocztowy:71-684
adres:Szczecin
www:www.ekoszok.pl
tel. stacjonarny:914221621
tel. komórkowy:797187098
fax:914221621

Firma zajmuje się kompleksowym profesjonalnym doradztwem oraz wykonawstwem w zakresie urządzeń grzewczych zarówno tradycyjnych jak i też źródeł odnawialnych (kolektory słoneczne,pompy ciepła ).Istniejemy na rynku od 1985 roku !!!

Planujesz Ogrzewanie na dom Energooszczędny lub Pasywny? A może masz w planie remont i modernizacje nieekonomicznych instalacji grzewczych? Dobrze Trafiłeś - Ogrzewanie wsparte przez OZE (Odnawialne Źródła Energii) to nasza specjalność. Nie Przepłacaj - Polecamy zakup ze zleceniem motażu, co pozwoli na ustawową obniżke stawki podatku Vat z 23% na 8%. Wyjaśnimy także dlaczego pompy ciepła czerpiące energię z powietrza, sa tańsze w eksploatacji od gruntowych.

U nas odnajdziesz wszystko co niezbędne jest do ekonomicznego ogrzewania - kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły na biomasę, fotowoltaika i inne artykuły techniki grzewczej z grupy tanich, ekonomicznych i ekologicznych źródeł ciepła.

Oferta:

Montaż kotłowni gazowych,olejowych,na paliwa stałe,kolektorów słonecznych,pomp ciepła ,urządzeń fotowolkanicznych,kompleksowe wykonawstwo ogrzewania c.o ,wod-kan

Odnawialne źródła energii - u nas nie tylko znajdziesz ciekawe informacje jak je wykorzystać. Tu możesz też dokonać zakupu oraz zlecić montaż dzięki czemu zyskasz podwójnie - montażem zajmą się hydraulicy, profesjonaliści a nie przypadkowe osoby a cena detaliczna zakupionego towaru, oprócz uzyskanych rabatów, zostanie obniżona o 15% z tytułu obniżki stawki podatku Vat z 23% na 8%. Tak więc kupując u nas, pytaj o możliwości zlecenie montażu.

Dobór i wysyłkową sprzedaż odpowiednich urządzeń prowadzimy na terenie całego kraju. Jednak usługi montażowe świadczymy głównie na terenie województw Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Pomorskie, Dolnośląskie.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !