brak ocen
Wejść na stronę:
1690

KSETRA Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane

Logo KSETRA Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane
województwo:opolskie
miasto: Komprachcice
kod pocztowy:46-070
adres:ul. Szkolna 5A
www:www.ksetra.pl
tel. stacjonarny:77 46 46 281

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem, zajmującym się szeroko pojętym budownictwem, które osiąga sukcesy dzięki zadowoleniu swoich klientów.
Pragnąc spełnić oczekiwania Inwestorów bardzo duży nacisk kładziemy na zachowanie wartości takich jak jakość, terminowość realizacji oraz koszt.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług.

Oferta:

Od początku naszej działalności zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, począwszy od załatwiania wszelkich formalności związanych z warunkami zabudowy, wykonaniem projektu budowlanego, nadzorem, wykonaniem stanu surowego, aż po wykończenie.

Specjalizujemy się również w wykonawstwie stanów surowych budowli monolitycznych z użyciem szalunków firmy Doka, Peri, Meva i innych.
Naszym atutem jest doświadczenie kadry, zdobyte na wielu budowach zrealizowanych w Niemczech. To właśnie tam nauczyliśmy się dokładności, precyzji i dotrzymywania terminów!

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !