ocena 5.0:
Wejść na stronę:
4032

Witold Sulowski uszczelnianie okien

Logo Witold Sulowski uszczelnianie okien
województwo:łódzkie
miasto: Łódź
kod pocztowy:91-067
adres:Mielczarskiego 4 m 17
www:www.wymianauszczelekwoknachpcv.pl
tel. stacjonarny:42-2787783
tel. komórkowy:502146711,692003996

Istnieje od listopada 1999roku początki działalności to uszczelnianie okien i drzwi drewnianych w związku z tym że na rynek weszły okna pcv.obecnie zajmuje się wymianą uszczelek w oknach pcv.

Oferta:

Wielce Szanowny Kliencie,

Często zdarza się, że w stosunkowo nowych oknach PCV (5-8 lat) uszczelki przestały spełniać swoją rolę, czyli zapewniać szczelność okien. Przyczyn jest wiele: stopień nasłonecznienia, wilgotność itd. Jedną z głównych przyczyn jest materiał, z którego uszczelki są wykonane. Uszczelki silikonowe sprawią, że już nie będziesz musiał wymieniać nieszczelnych okien PCV na nowe.

Wystarczy wymienić uszczelki. Są dziesiątki firm w Polsce, które proponują podobną usługę za mniejsze pieniądze, ale tańsze to nie znaczy tak samo dobre. Żadna z firm nie stosuje uszczelek silikonowych, wszyscy stosują uszczelki z EPDM-u (rodzaju kauczuku syntetycznego). Uszczelki te po okresie 5-8 lat parcieją (utleniają się) i tym samym przestają spełniać swoją rolę.

Uszczelki silikonowe dzięki swej elastyczności wypełniają wszystkie ubytki, nierówności, szpary itd.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !