ocena 5.0:
Wejść na stronę:
1656

Firma Krawców

Logo Firma Krawców
województwo:lubuskie
miasto: Zielona Góra
kod pocztowy:65-775
adres:Zacisze 20
www:krawcow.eu
tel. stacjonarny:68 324 30 28
tel. komórkowy:728 361 646
fax:68 356 41 33

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. :)
W naszej ofercie produktowej znajdą Państwo wielu renomowanych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat, m.in. : RODENBERG , PORTA , DRE , GERDA , VELUX , ROTO , SOKÓŁKA , PONZIO , ALIPLAST , POZBUD , ALUPROFF , ALUPLAST , DRUTEX , DOBROPLAST , KMT , VEKA , FAKRO , REHAU , SCHUCO , NOVOFERM , MARKILUX , WIŚNIOWSKI , INOUTIC, MOL , PORTOS i wielu innych.
Zajmujemy się montażem, serwisem oraz dystrybucją: stolarki, fasad, ogrodzeń, ogrodów zimowych, okiennic, drzwi, markiz, bram, parkietów, parapetów, rolet, krat, kolektorów słonecznych oraz fotowoltaicznych. Ponadto świadczymy usługi z zakresu dociepleń budynków oraz wytwarzania struktur elewacyjnych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej na rynku Europejskim, oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, doradztwo oraz profesjonalną obsługę, usługi montazowe świadczone na najwyzszym poziomie z możliwością wyboru standardu montażu, niezwykle szeroką gamę produktów, kompleksową obsługę oraz miłą atmosferę podczas podejmowania niezwykle waznych decyzji dotyczących wyposazenia Państwa domów, mieszkań i inwestycji. Dzięki niezwykle szerokiej ofercie, róznych półkach cenowych produktów oraz szerokiej gamie dodatków i modyfikacji wykonywanych na życzenie klienta, jesteśmy w stanie usatysfakcjonować najbardziej wymagającego inwestora. Nasze usługi świadczone są przez wyspecjalizowane i przeszkolone ekipy montazowo-instalacyjne, które są odpowiedzialne za prawidłowe i w pełni satysfakcjonujące funkcjonowanie Państwa osprzętów zakupionych w naszej firmie. Dzięki miłej, rzetelnej, wyspecjalizowanej, odpowiedzialnej i pomocnej obsłudze naszych specjalistów, unikną Państwo stresu związanego z podjęciem odpowiedniej decyzji lub niedoinformowaniem. Z naszą firmą zakupy staną się prawdziwą przyjemnością i dadzą Państwu wiele satysfakcji i relaxu.
Doradzamy na każdym etapie Państwa inwestycji, podajemy rzetelnie przygotowane informacje i dbamy o dobry kontakt z klientem.
W trosce o zadowolenia naszych klientów Firma Krawców wszystkie wizyty serwisowe i regulacje przez cały okres gwarancyjny produktu świadczy za darmo.
Zachęcamy do zakupów wszystkie osoby z potrzebą nabycia oferowanych przez naszą firmę produktów oraz usług,jak równiez chcących podnieść standard swoich mieszkań, domów oraz inwestycji. Realizujemy zarówno duze jak i mniejsze realizacje przy czym nie zapominając, o klientach indywidualnych z całej Europy.
Aktualnie prowadzimy (projekt 8.2) współfinansowany przez Unię Europejską dotyczący usprawnienia i przyspieszenia obsługi klientów indywidualnych oraz hurtowych współpracujących z naszą firmą. Jest to bardzo innowacyjny przedsięwzięcie i wyznacza nowe standardy w branży budownictwa jak również podnosi komfort zakupów materiałów budowlanych.
Zapraszam do współpracy!

Z powżaniem
Zespół specjalistów Firmy Krawców
Salony sprzedaży:
Zielona Góra - ul. Zacisze 20 - +48 68 324 30 28 / +48 793 620 430
Nowa Sól - ul. Wrocławska 3 - +48 68 356 41 33 / +48 728 361 647

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !