ocena 5.0:
Wejść na stronę:
3705

Reklama w TanieRemontowanie.pl

Logo Reklama w TanieRemontowanie.pl
województwo:mazowieckie
miasto: Reklama
kod pocztowy:44-000
adres:Reklama
www:www.tanieremontowanie.pl/reklama
tel. komórkowy:880018455

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej i pokrewnych. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu.

Dzięki systemowi Giełdy Zleceń jednym kliknięciem myszki prześlesz zlecenie do wielu firm jednocześnie. Od teraz to firmy będą szukały Ciebie a nie ty firmy.

Firmy, które otrzymają twoje zlecenie skontaktują się bezpośrednio z Tobą drogą telefoniczną lub mailową, a do Ciebie będzie należała decyzja, którą firmę wybrać do realizacji Twojego zlecenia.

Prezentacje firm w naszym serwisie zawierają dokładne dane teleadresowe, wraz z formularzem e-mail, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można skontaktować się z wybraną firmą. Zaletą każdej prezentacji jest również szczegółowy opis wybranej firmy oraz oferowanych przez nią usług, a mapa Google, która znajduje się w zakładce Kontakt pomoże w łatwy sposób trafić do wybranej firmy aby ustalić wszelkie szczegóły.

W wyborze odpowiedniej firmy pomogą Państwu opinie klientów, którzy już korzystali z usług danej firmy, które znajdujące się w każdej prezentacji w zakładce Opinie. Również i Państwa zachęcamy do zostawiania opinii o firmie po zakończeniu realizacji zlecenia.

Oferta:

Multimedialna prezentacja firmy w katalogu TanieRemontowanie.pl

Serwis TanieRemontowanie.pl to idealne miejsce reklamy dla wszystkich firm działających w branży remontowo-budowlanej jak i z branż powiązanych.

W ramach multimedialnej prezentacji firmy na naszym serwisie oferujemy Państwu:
pełne informacje teleadresowe firmy (telefon stacjonarny oraz komórkowy, fax, adres strony www, adres do korespondencji, logo),
rozbudowaną galerię zdjęć, w której mają Państwo możliwość zamieścić graficzną prezentację zakończonych realizacji,
dokładny opis firmy bez limitu znaków,
pełen opis oferowanych usług również bez limitu znaków,
formularz mailowy, dzięki któremu klienci będą mogli bezpośrednio zadawać pytania odnośnie Państwa oferty
marketing szeptany w postaci opinii zostawionych przez zadowolonych klientów,
interaktywną mapę, dzięki której klienci będą mogli bez żadnych problemów odnaleźć Państwa firmę,
link do Facebooka, najpopularniejszego portalu społecznościowego. Dzięki niemu odwiedzający prezentacje będą mogli poinformować swoich znajomych o usługach Państwa firmy,
unikalną zakładkę zleceń otrzymanych za pośrednictwem Giełdy Zleceń,
każda prezentacja posiada własny adres www.nazwafirmy.tanieremontowanie.pl. Prezentacja w naszym katalogu może służyć jako strona firmowa.

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !