brak ocen
Wejść na stronę:
1218

INTERGET Limited S.K.A.

Logo INTERGET Limited S.K.A.
województwo:opolskie
miasto: Opole k. Strzelce Opolskie , Krzyki
kod pocztowy:45-315
adres:Głogowska 41
www:www.interget.pl
tel. stacjonarny:77 400 80 20
tel. komórkowy:509 762 215
fax:777 457 77 05

W odpowiedzi na rosnące wymagania oraz oczekiwania rynku budowlanego w zakresie szalunków powstała firma INTERGET.
Głównym partnerem jest włoska firma INTERFAMA, która dzięki 30-letniemu doświadczeniu oferuje swoim klientom wiele rozwiązań w dziedzinie systemów szalunkowych.
Kierując się dobrem konsumenta INTERGET dostosowuje się do ich potrzeb, poprzez opracowanie optymalnych rozwiązań systemów szalunkowych dla każdego projektu i zamówienia.
INTERGET dążąc do kompleksowej i wszechstronnej obsługi klienta w branży budowlanej, oferuje także możliwość zakupu jak i wynajmu szalunków ściennych oraz stropowych, ogrodzeń tymczasowych, rusztowań.

Oferta:

2.1 MAXIM - Niezwykły system szalunkowy, do zastosowania w każdym obszarze.

MAXIM, element szalunkowy o uniwersalnym charakterze. System MAXIM został zaprojektowany aby sprostać wymaganiom naszych klientów w każdym obszarze zastosowania danego sprzętu.

Dzięki temu system MAXIM może zostać wykorzystany w sporządzaniu szalunków w domowej piwnicy, okrągłych murów, szybów wind jak i ścian podporowych.

Proponowany system MAXIM występuje w dwóch wariantach, w wersji stalowej jak i aluminiowej.

Zaletą tego systemu jest zastosowanie wielofunkcyjnego elementu MAXIM XL (300cm x 200cm), pozwalającym zaoszczędzić czas i koszta. Element MAXIM XL można bezproblemowo połączyć ze standardowymi elementami MAXIM.

Elementy szalunkowe MAXIM umożliwiają także konstruowanie murów wielokątnych.

Promień elementów 300 x 100 cm wynosi 4 m. Przy każdym zderzeniu elementów powstaje kąt 15°. Wyrównanie i rygiel poprzeczny pozostają stabilne.

2.2 VELOX - rewolucja w zakresie szalunków stropowych

Elastyczność: Mimo swojego pierwotnego przeznaczenia do konstruowania jedynie stropów masywnych, system VELOX nadaje się do konstruowania każdego rodzaju stropu, od stropu masywnego, stropu pustakowego aż po strop z płyt.

Przedwczesne rozszalowanie: Głowica podtrzymująca ze śrubami mocującymi, przymocowana na stałe do podpory dla elementów wyjątkowo ciężkich umożliwia przedwczesne odeskowanie już po 2-5 dniach. Umożliwia to wcześniejsze wykorzystanie elementów położonych horyzontalnie do kolejnego odcinka betonowania.

Bezpieczeństwo: Dźwigary kratowe pełnią nie tylko funkcję podporową, pozwalają również zachowanie środków ostrożności podczas budowania. Dodatkowym walorem systemu VELOX są lekkie, elementy budowlane, które można rozmontować nawet manualnie.

Grubość: Uwzględniając grubość stropu max. 30 cm i jego wysokość 3,8 m wystarczy zamontować podporę dla elementów wyjątkowo ciężkich E35 w miejscu dźwigara typu Rastera o wymiarach 200 x 150 cm (3 m3)

Funkcjonalność: Montaż systemu VELOX jest na tyle nieskomplikowany, że w fazie szalowania i rozszalowania używane są jedynie 3 elementy (podpora dla elementów wyjątkowo ciężkich, głowica podtrzymująca ze śrubami mocującymi, dźwigary szalunkowe i kratowe). Niewielka ilość

elementów budowlanych ułatwia nie tylko pracę na placu budowy, pozwala również na zminimalizowanie powierzchni składowej sprzęt.

2.3 ALUSTERN - System podpór wysokiego szalowania

System podpór stropowych ALUSTERN umożliwia szybkie i bezpieczne utworzenie podpór.

Zastosowanie systemu podpór ALUSTERN ma miejsce zarówno przy budowie domów mieszkalnych w przemyśle budowlanym jak i podczas podpierania konstrukcji mostów.

Dowolne utworzenie nadbudowy i możliwość uzyskania do 10 m wysokości.

Odstępy pomiędzy podporami obliczone zostają na podstawie:

(np. waga 1.500 kg/m2 = odległość podpor 200 x 200 cm)

Walory systemu podpór ALUSTERN:

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !