ocena 5.0:
Wejść na stronę:
880

KRISPOL

Logo KRISPOL
województwo:wielkopolskie
miasto: Psary Małe k. Gniezno , Września
kod pocztowy:62-300
adres:Budowlana 1
www:http://krispol.pl
tel. stacjonarny:61 662 41 00
tel. komórkowy:61 662 41 00

KRISPOL to firma z długoletnim doświadczeniem, która oferuje najwyższej klasy rozwiązania dla firmy i domu. Oferowanymi tu produktami są dopasowane do indywidualnych życzeń: bramy przemysłowe, garażowe, drzwi, okna i rolety zewnętrzne.

Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji zleceń klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych, została wielokrotnie nagrodzona tytułami „Gepard Biznesu” oraz „Gazela Biznesu”, a także „Kryształowy Profil”. Głównym celem KRISPOL jest spełnienie oczekiwań każdego klienta w dostarczaniu produktów dopasowanych, wytrzymałych, odznaczających się estetycznym wykończeniem i przystępną ceną.

Firma zajmuje się produkcją bram garażowych i przemysłowych rolowanych i segmentowych, rolet zewnętrznych, stolarki ALU i PCV – drzwi, okien, witryn, fasad, krat rolowanych.

Elementy wytwarzane są na podstawie pobranych wymiarów oraz materiałów wyselekcjonowanych przez nabywcę. W celu dopasowania ich do elewacji domu można wykorzystać aplikację Wirtualne Studio dostępną na stronie KRISPOL. Firma zapewnia ponadto pełną opiekę posprzedażową - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sprzedaż prowadzona jest w punktach rozlokowanych na obszarze całego kraju. Lista adresów znajduje się na stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług KRISPOL!

Oferta:

bramy garażowe oraz przemysłowe – rolowane i segmentowe
okna i drzwi PCV
stolarka aluminiowa – okna, drzwi, fasady, witryny
rolety zewnętrzne – elewacyjne, naokienne i do zabudowy
kraty rolowane

W razie kontaktu z firmą, prosimy powołać się na www.TanieRemontowanie.pl Dziękujemy!

Kategorie:

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !