Szukaj firmy

Budowa Strzegom

Masz w planach rozpoczęcie budowy swojego wymarzonego domu lub innego budynku? Dobrze trafiłeś! W tej kategorii znajdziesz listę profesjonalnych firm, które zadbają o spełnienie Twoich oczekiwań, prowadząc budowę od początku aż po oddanie jej do użytku oraz wykonają swoją prace na najwyższym poziomie.

Firmy z kategorii Budowa Strzegom

Wyświetlono od 1 do 5 firm z 5 firm.
ocena 3.5:

Kamieniarstwo Pakal

województwo:dolnośląskie
miasto:Goczałków
kod pocztowy:58-152
adres:ul. Strzegomska 18

Zakład Kamieniarski „Pakal” rozpoczął działalność już w 2005 roku. Siedziba firmy znajdujesię w miejscowości Goczałków koło Strzegomia w województwie... więcej informacji o firmie»

ocena 4.7:

Przedsiębiorstwo Budowlane SMARTBUD

województwo:dolnośląskie
miasto:Stanowice
kod pocztowy:58-150
adres:ul. Świebodzka 38

Oferuje pełny zakres usług budowlanych. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. Cechuje nas: profesjonalizm, szeroki wolumen produktów i usług... więcej informacji o firmie»

ocena 5.0:

Producent i dystrybutor Stropów GRANORD

województwo:dolnośląskie
miasto:Jawor
kod pocztowy:59-400
adres:ul. Kuziennicza 4

Jesteśmy producentem systemu stropowego złożonego z belek stropowych, betonu sprężonego i betonowego wypełnienia stropowego (pustaków) typu PSG 70-PSG 250 z betonu wibroprasowanego, o wysokiej... więcej informacji o firmie»

brak ocen

MJ Granit Michał Jurczyk

województwo:dolnośląskie
miasto:Strzegom
kod pocztowy:58-150
adres:Sosnowa 9

Warsztat kamieniarski MJ Granit posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży i proponuje nabywcom najwyższej klasy produkty z kamienia naturalnego – granitu, marmuru, trawertynu i innych. więcej informacji o firmie»

brak ocen

GEO-SPOT Biuro Geodezji

województwo:dolnośląskie
miasto:Strzegom
kod pocztowy:58-150
adres:Św. Jadwigi 7/4

Profesjonalne usługi geodezyjne, geodezja, geodeta - mapa do celów projektowych, podział działki, tyczenie, pomiar powykonawczy, wektoryzacja i inne. Wrocław, Świdnica.
Naszą ofertę kierujemy... więcej informacji o firmie»

Wyświetlono od 1 do 5 firm z 5 firm.