Dodaj firmę do naszego serwisu

Zapraszamy do dodania prezentacji Państwa firmy na do Największego Ogólnopolskiego serwisu branży Remontowo Budowlanej TanieRemontowanie.pl. Jeżeli chcą Państwo już dzisi efektywnie pozyskiwać nowych klientów wystarczy wypełnić poniższy formularz. Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane.

Dodanie prezentacji do serwisu TanieRemontowanie.pl jest darmowe i niezobowiązujące. Prezentaja pozostaje aktywna przez okres 3 darmowych miesięcy testowych. Po zakończeniu tego okresu nasi konsultanci skontaktują sie z Państwem w sprawie ewentualnej dalszej współpracy.

Informacje ogólne:

W tej części podaj nazwę firmy pod jaką będzie wyświetlała się Państwa prezentacja, uzupełnij podstawowe informacje o firmie oraz opis oferowanych przez Państwa usług. Wypełnienie pola Imię i Nazwisko ułatwi późniejszy kontakt naszych moderatorów z Państwem. Aby zdobyć jak nawiększą liczbę zleceń przeglądnij nasze kategorie i napisz na nasz adres do ,których chcesz przypisać swoją firmę info@tanieremontowanie.pl

Dane kontaktowe:

Uzupełnij możliwie najpełniej dane adresowe firmy. Im więcej podasz form kontaktu tym łatwiej potencjalny klient będzie mógł się z Tobą skontaktować.

Galeria zdjęć:

Aby dodać zdjęcia do prezentacji firmy, kliknij przycisk przeglądaj, następnie wybierz zdjęcie, które chcesz dodać ze swojego komputera i kliknij przycisk otwórz. Po dodaniu zdjęcia masz możliwość wpisania tytułu jaki będzie wyświetlał się pod zdjęciem.

Obraz Opis

Jeśli chcą Państwo aby to nasi moderatorzy w ciągu 24h w profesjonalny sposób stworzyli prezentację Państwa firmy wystarczy na adres info@tanieremontowanie.pl przesłać adres strony WWW firmy.

Prezentacja firmy zawiera

 • pełne informacje teleadresowe firmy (telefon stacjonarny oraz komórkowy, fax, adres strony www, adres do korespondencji, logo)
 • galerię, w której mają Państwo możliwość zamieścić graficzną prezentację zakończonych realizacji,
 • dokładny opis firmy bez limitu znaków,
 • pełen opis oferowanych usług również bez limitu znaków,
 • formularz mailowy, dzięki któremu zainteresowani będą mogli bezpośrednio zadawać pytania odnośnie Państwa ofertyg
 • marketing szeptany w postaci opinii zostawionych przez zadowolonych klientów
 • interaktywną mapę, dzięki której klienci będą mogli bez większych problemów odnaleźć Państwa firmę,
 • link do Facebooka, najpopularniejszego portalu społecznościowego. Dzięki niemu odwiedzający prezentacje firm będą mogli poinformować swoich znajomych o usługach Państwa firmy,
 • unikalną zakładkę zleceń otrzymanych za pośrednictwem Giełdy Zleceń,
 • każda prezentacja posiada własny adres www.nazwafirmy.tanieremontowanie.pl. Prezentacja w naszym katalogu może służyć jako strona firmowa.
 • dodanie prezentacji firmy do serwisu TanieRemontowanie.pl oznacza akceptację Regulaminu


Zobacz dodatkowe opcje promocji Twojej firmy.

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !