Wyszukiwarka znalazła 61 wyniki(ów)

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania

Re: Oświetlenie do salonu

Na rynku jest sporo ofert typu https://podsufitem.pl, więc tam trzeba szukać rozwiązań. Generalnie lampy muszą spełniać swoją funkcję. Estetyka jest drugorzędna.
przez marki
08 Cze 2018, 11:55
 
Forum: Remonty i wykończenia
Temat: Oświetlenie do salonu
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 36

Środki czyszczące

Z jakiego typu środków czyszczących najczęściej korzystacie? Jakie urządzenia pomagają wam w utrzymaniu porządku? Zastanawiam się nad zakupem profesjonalnego sprzętu do działań komercyjnych także, gdzie wspierać mnie będzie tego typu chemia https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/parownice/ch...
przez marki
28 Maj 2018, 10:07
 
Forum: Remonty i wykończenia
Temat: Środki czyszczące
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 29

Re: Ciepło, lato a... kaszel?

Jeśli chodzi o problemy z kaszlem w domu, to wydaje mi się, że warto zainwestować w małą stację pogodową i w zależności od obecnego stanu zainwestować w nawilżacz albo oczyszczacz, czy podobne urządzenie z oferty typu http://www.stadler-form.pl.
przez marki
18 Maj 2018, 09:42
 
Forum: Ogrodzenia, bramy, ogród
Temat: Ciepło, lato a... kaszel?
Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 2042

Re: Monitoring

Moim zdaniem, żeby przez temat monitoringu przejść z głową, to trzeba mieć o nim pojęcie. Na rynku jest masa sprzętu typu kamery cyfrowe i inne tego typu rzeczy, które tworzą sensowny system. Bez wiedzy i umiejętności analizy ofert typu https://ksk.lublin.pl/telewizja-przemyslowa-cctv/ trudno zaopat...
przez marki
04 Maj 2018, 15:09
 
Forum: Instalacje
Temat: Monitoring
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1050

Re: Kabina prysznicowa, czy wanna?

U mnie wciąż lata 70 i tylko plany, żeby to zmienić. Nie chcę nie wiadomo jakich luksusów. Planuję łazienkę z wanną zabudowaną, która będzie podobna do tego, co można zobaczyć tutaj https://www.dom-lazienka.pl/obudowa-do-wanny-130-mia-besco-id-7392.html.
przez marki
24 Kwi 2018, 18:20
 
Forum: Remonty i wykończenia
Temat: Kabina prysznicowa, czy wanna?
Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 4935

Re: Polecam meble na wymiar

Powietrzny napisał(a):Niestety cenowo takie meble wychodzą mało korzystnie :(


Nie do końca masz rację. Popatrz na oferty typu https://stolpluskrzesla.pl/. Tam możliwość skorzystania z konfiguratora i stworzenie np. stołu na wymiar nie wypada dużo drożej. Mi się takie rozwiązania bardzo podobają.
przez marki
17 Kwi 2018, 13:05
 
Forum: Meble
Temat: Polecam meble na wymiar
Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 7990

Re: Jaki laptop lenovo do pracy?

Spotkałem się z opinią, że najkorzystniej inwestować w stacje robocze ze względu na lepszą wydajność. Najtańsze stacje robocze są tu chyba tu http://servus-comp.pl/. Ktoś się orientuje w temacie? Warto postawić na stację roboczą?
przez marki
27 Mar 2018, 18:21
 
Forum: Budowa, Remont Domu - Mieszkania Warszawa
Temat: Jaki laptop lenovo do pracy?
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 2090

Re: Własna firma budowlana

Z jakimi obowiązkami wiąże się dziś rozliczanie własnej firmy budowlanej, która zatrudnia pracowników? Można to samodzielnie ogarnąć, czy potrzebne jest wsparcie? Z tego, co się orientuję to najwięcej problemow sprawują kadry i płace. Szukałem też informacji na ten temat w mieście ale po wpisaniu fr...
przez marki
19 Sty 2018, 13:27
 
Forum: Budowa
Temat: Własna firma budowlana
Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 3282

Meble stylizowane na antyki

Czy ktoś z was ma w swoim lokum chociaż jedno pomieszczenie w którym znajdują się meble stylizowane na antyki? Chodzi mi dokładnie o coś takiego https://antyki24.pl/pl/4-meble-stylowe. Chętnie zobaczę zdjęcia. Mam też kilka pytań.
przez marki
06 Sty 2018, 14:51
 
Forum: Meble
Temat: Meble stylizowane na antyki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 234

Kosztorys remontowy

Czy można przygotować własny kosztorys remontowy wykonawcy na bazie ofert typu https://projektlazienka.pl/pl/c/Brodziki-Schedpol/1250 i przedstawić takie zestawienie? Chcę mieć konkretne produkty w mieszkaniu i pewność co do ceny. Nie bardzo się orientuję, czy działa to w drugą stronę dlatego proszę...
przez marki
29 Gru 2017, 13:14
 
Forum: Remonty i wykończenia
Temat: Kosztorys remontowy
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 109
Następna

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania