Regulamin Vortalu TanieRemontowanie.pl

Moderatorzy: nikom, treboR

Regulamin Vortalu TanieRemontowanie.pl

Postprzez nikom » 24 Lis 2011, 11:51

Regulamin

Postanowienia ogólne:

1. Poniższy regulamin określa warunki korzystania Użytkowników z Serwisu internetowego dostępnego pod adresem http://www.TanieRemontowanie.pl
2. Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma MTMedia wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Kielce pod numerem 2427, pod nazwą MTMedia, ul. Ks. Piotra Ściegiennego 165a/2 25-116 Kielce, NIP: 959-170-60-66, REGON: 260277183 zwana dalej Operatorem
3. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
4. Klientem jest przedsiębiorca (w rozumieniu ustawy z 2 lipca 2004 Dz. U. Nr 173 poz. 108 ze zm.) lub inny podmiot zarejestrowany w rejestrze REGON, który zawarł z Operatorem Serwisu stosowną umowę o świadczenie usług reklamowych.
5. Użytkownikiem Serwisu jest każda osoba odwiedzająca Serwis TanieRemontowanie.pl w celu nawiązania kontaktu lub współpracy z Klientami Serwisu.
6. Za pośrednictwem Serwisu Operator umożliwia oraz ułatwia Użytkownikom wybór firmy działającej na rynku remontowo-budowlanym, dodawanie opinii o Klientach, wysłanie zlecenia wykonania usługi do zarejestrowanych Klientów, zakup gotowego projektu domu.
7. Serwis skierowany jest do Użytkowników jak i Klientów działających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki prezentacji firmy z branży remontowo-budowlanej w serwisie TanieRemontowanie.pl:

1. Serwis oferuje jedną wersję reklamy z dostępem do wszystkich funkcjonalności Serwisu przewidzianych dla Klientów.
2. W ramach abonamentu Klient otrzymuje prezentację składającą się z:
- pełnych informacji teleadresowych firmy (telefon stacjonarny, telefon komórkowy, fax, adres strony www, adres poczty elektronicznej, adres do korespondencji, logo),
- rozbudowaną galerię zdjęć, w której istnieje możliwość zamieszczania graficznej prezentacji zakończonych realizacji,
- dokładny opis firmy bez limitu znaków,
- pełny opis oferowanych usług również bez limitu znaków,
- formularz mailowy, dzięki któremu Użytkownik może bezpośrednio zadawać pytania odnośnie oferty Klienta
- marketing szeptany w postaci opinii zostawionych przez Użytkowników,
- interaktywną mapę, dzięki której Użytkownicy będą mogli odnaleźć lokalizację firmy,
- link do Facebooka, najpopularniejszego portalu społecznościowego. Dzięki niemu Użytkownicy będą mogli poinformować swoich znajomych o usługach Klienta,
- unikalną zakładkę zleceń otrzymanych za pośrednictwem Giełdy Zleceń,
- każda prezentacja posiada własny unikalny adres nazwafirmyTanieRemontowanie.pl. Prezentacja w naszym katalogu może służyć, jako strona firmowa.

Rejestracja Klienta (dział remontowo-budowlany):

1. Rejestracja Klienta w ramach Serwisu następuje w drodze wypełnienia formularza rejestracyjnego, po wypełnieniu odpowiednich rubryk formularza oraz naciśnięciu przez Klienta guzika "Wyślij".
2. Rejestracja Klienta w Serwisie oznacza zapoznanie się oraz zaakceptowanie treści niniejszego regulaminu.
3. Pierwsza rejestracja w Serwisie jest bezpłatna.
4. Klient zobowiązany jest do:
- podania danych zgodnych z prawdą, dokładnych i aktualnych, niewprowadzających w błąd oraz nienaruszających praw osób trzecich,
- Klient ponosi wyłączną odpowiedzialność za poprawność podanych danych, w tym również za ewentualne naruszenie praw osób trzecich.
5. Edycja jak i aktualizacja danych zawartych w prezentacji Klienta jest bezpłatna przez cały okres świadczenia usług.
6. Rejestracja Klienta w katalogu oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb właściciela domeny TanieRemontowanie.pl oraz przesyłanie informacji handlowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.Ust.Nr 133 poz.883.
7. Zabronione jest zamieszczanie wpisów zawierających treści:
- obraźliwe i niecenzuralne,
- niezgodne z prawem, np. pornograficznych czy naruszających uczucia religijne.
- reklamy innych Serwisów WWW poprzez podanie ich nazwy lub linku,
- niezgodne z prawdą (dot. także danych kontaktowych),
- treści (także zdjęcia) niezgodne z charakterem Serwisu lub też mu szkodzące.
8. Administrator oraz właściciel Serwisu TanieRemontowanie.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści emitowane na stronach Serwisu oraz materiały reklamowe zamieszczone przez Klienta, a także za zawarte odnośniki do innych serwisów internetowych, zasobów sieci, witryn osób trzecich itp.
9. Operator ma prawo usunąć wpis bez podania przyczyny.
10. Kopiowanie rozpowszechnianie treści zawartych w Serwisie TanieRemontowanie.pl bez zgody operatora jest zabronione.

Zasady korzystania z Serwisu

1. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z Serwisu w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem, obowiązującym prawem, ogólnymi zasadami korzystania z sieci Internet.
2. Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z Serwisu w sposób nienaruszający praw osób trzecich oraz praw i interesów Operatora.

Zasady zamieszczania opinii

1. Do zamieszczenia opinii o firmach zarejestrowanych w Serwisie TanieRemontowanie.pl uprawnieni są wszyscy Użytkownicy Serwisu.
2. Opinia przed publikacją musi zostać zaakceptowana przez operatora.
3. Operator Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowane przez Użytkowników w ramach Opinii.

Ograniczenie odpowiedzialności operatora

1. Operator dba o prawidłowe funkcjonowanie Serwisu.
2. Operator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe funkcjonowanie
3. Serwisu z przyczyn od niego niezależnych.
4. Operator zastrzega sobie prawo do usunięcia jak i modyfikacji określonych funkcjonalności Serwisu bez podania przyczyn, jak również zastrzega sobie prawo do tymczasowego zaprzestania działania Serwisu ze względu np. na czynności konserwacyjne lub związane z modyfikacją funkcjonalności Serwisu.
Operator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie Serwisu wynikające z przyczyn związanych ze sprzętem Użytkownika.

Polityka prywatności

1. Rejestracja firmy w katalogu firm jest wyrażeniem zgody na udostępnienie danych Klienta Użytkownikom Serwisu TanieRemontowanie.pl.
2. Dane osobowe Klientów wykorzystywane są przez Operatora w celu prowadzenia Serwisu, w szczególności zapewnienia sprawnego funkcjonowania Serwisu, jak również w celu umożliwienia świadczenia Użytkownikom usług oferowanych w ramach Serwisu, w tym w celach marketingowych.
3. Operator zastrzega sobie prawo ujawnienia wybranych informacji dotyczących Klienta organom bądź osobom trzecim, które zgłoszą żądanie udzielenia takich informacji, w oparciu o odpowiednią podstawę prawną. W innych przypadkach informacje dotyczące Klienta nie zostaną ujawnione żadnej osobie trzeciej, bez zgody Klienta
4. Operator przetwarza informacje dotyczące Użytkowników, w tym informacje mające charakter danych osobowych, z zachowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), przy zastosowaniu wymaganych prawem zabezpieczeń.
5. Każdy Klient ma prawo do poprawiania, uzupełniania zamieszczonych danych oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i ich usunięcia, zwracając się w tym celu pisemnie do Operatora.
6. Zgodnie z Ustawą z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) akceptacja postanowień niniejszego regulaminu oznacza wyrażenie zgody na przesyłanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail wiadomości o charakterze handlowym (również reklamowych) oraz przetwarzanie ich przez serwis TanieRemontowanie.pl na zasadach określonych przepisami Ustawy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie powyższych informacji do celów marketingowych przez TanieRemontowanie.pl

Postanowienia końcowe


1. Niniejszy regulamin dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie TanieRemontowanie.pl/Regulain
2. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady korzystania z Serwisu TanieRemontowanie.pl
3. Każdy Użytkownik oraz Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią regulaminu, a korzystanie z Serwisu jest równoznaczne z akceptacją jego postanowień.
4. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
5. Nieważność poszczególnych postanowień Regulaminu nie narusza skuteczności pozostałych.
Wszelkie wynikłe spory będą poddane do rozstrzygnięcia sądowi właściwemu dla siedziby Operatora.
www.TanieRemontowanie.pl
nikom
 
Posty: 7
Rejestracja: 12 Lip 2011, 15:56

Wróć do Regulamin vortalu TanieRemontowanie.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron