Jaki kolor blachy na dach do zielonego domku?

Masz problem podczas budowy swojego wymarzonego domu. Zapraszamy do działu Budowa. Znajdziesz tu wiele porad budowlane oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Moderatorzy: nikom, treboR

Postprzez Grazkadobrowolska » 09 Mar 2016, 15:42

Żeby to w miarę gustownie wyglądało?
Awatar użytkownika
Grazkadobrowolska

Re: Jaki kolor blachy na dach do zielonego domku?

Postprzez Pola88 » 09 Mar 2016, 17:24

Coś ciemnego będzie pasować. Może brąz ?
Pola88

Postprzez GrazBuduj » 11 Mar 2016, 07:52

brąz moim zdaniem fajna opcja. No jesli chcesz skomponowac zielone z brazowym, to na pewno jest to udane polaczenie. Wtedy calosc bedzie sie fajnie ze soba komponowac. Poza tym wydaje mi sie, ze warto wlasnie poszukac cos w ten desen koloru mocnego. Takie polaczenia zawsze sa udane. A jak sam nie masz pomysluy, to zawsze mozna spytac w firmie czy jaiegos architekta wnetrz. On na pewno doradzi, zeby wszystko sie ze soba fajnie laczylo
GrazBuduj

Postprzez Miangel » 13 Mar 2016, 11:28

Ja chyba też polecam tutaj blachodachówkę albo czarną, albo w różnych odcieniach brązu,
myślę, że to będzie dobrze wyglądało i na pewno nie będzie wiało zbytnim nasyceniem kolorów:)
Na stronie http://www.budmax-metal.com.pl/blachodachowka.html jest taki fajny wizualny symulator,
w którym możesz sobie popodstawiać różne kolory elewacji i dachu i zobaczyć jak to mogłoby wyglądać
- możesz sobie popróbuj to jeszcze na coś fajne trafisz?
Miangel

Postprzez CieślaMajster » 17 Mar 2016, 14:24

jak dla mnie czarna będzie najbardziej odpowiednia. Nie ma co tak bardzo kombinować. Lepiej stawiać na opcje, które od lat są popularne i sprawdzone. A czerń jest i będzie w modzie
Awatar użytkownika
CieślaMajster

Postprzez Kattarzyna » 27 Kwi 2016, 11:33

Też oddałabym głos na czarną - uniwersalny kolor, do zielonego pasuje.
Poza tym jak będzie po sklepach ogladać blachy czy orynnowania i inne akcesoria budowlane, to zwracaj od razu uwagę na ceny,
bo może się okazać, że np w markecie budowlanym jak OBI etc dostaniesz taniej niż w normalnych firmach.
Skala..
Awatar użytkownika
Kattarzyna

Wróć do Budowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość