Pieniądze na remont z NEST Banku?

Masz problem podczas Remontu domu lub mieszkania. W tym dziale znajdziesz pomocne porady dotyczące Remontów i Wykończeń pomieszczeń.

Moderatorzy: nikom, treboR

Pieniądze na remont z NEST Banku?

Postprzez skont » 07 Mar 2017, 16:20

Szukamy z żoną taniego finansowania dla nadchodzącego remontu. Kwota pożyczki, jaka nas interesuje to 15 tys. złotych. Jednocześnie uciekam z obecnego banku, który podniósł opłaty za kartę i zastanawiam się nad wyborem nowego RORu. Wiem, że nie ma banków idealnych i trzeba zdecydować się na taki, który będzie kompromisowym rozwiązaniem dla mojego portfela. Natrafiliśmy na NEST Bank i recenzję oferty kredytowej oraz konta osobistego. Moim wymogiem są jak najniższe opłaty za konto, kartę i bankomaty. Spodobały mi się oferty dla klientów indywidualnych również od mbanku i właśnie nest banku. :)

Pierwszy z nich działa na naszym rynku bardzo długo a drugi jest stosunkowo nowym bankiem na naszym rynku finansowym. Recenzję Nest konta znalazłem na blogu finansowym autora o banku i z tego co przeczytałem nie pobierane są opłaty za rachunek, kartę debetową i sieć wszystkich bankomatów w Polsce. Z kolei mbank ma w ofercie ekonto mobilne gdzie, jeżeli dobrze zrozumiałem wystarczy wydać karta 200zł miesięcznie, aby opłaty za kartę nie naliczono. Co więcej ten nest bank opinie ma na forach oraz w komentarzach na blogach dość atrakcyjne. Klienci najczęściej piszą, że oferta kredytowa oraz właśnie rachunku osobistego jest atrakcyjna. Ze względu na praktycznie zerowe opłaty za usługi, jakie oferuje to ich nest konto. Co więcej widzę że chyba konto da się otworzyć przez Internet, bez odwiedzania placówek. Gdzie mogą na nas czekać jak we wszystkich bankach kolejki i często mało kompetentna obsługa. :idea:
Ostatnio edytowany przez skont, 12 Mar 2017, 01:13, edytowano w sumie 1 raz
skont

Re: Pieniądze na remont z NEST Banku?

Postprzez madsy » 07 Mar 2017, 16:32

Jeżeli chodzi o nest bank to mało jest jeszcze opinii w sieci o tym rachunku. Jednak konta jest dość ciekawe, nie wiem jak wygląda oferta kredytowa.
madsy

Postprzez skont » 07 Mar 2017, 16:34

Więc liczę na Wasze opinie o obydwu instytucjach i poradę, który z tych banków wybrać, jako odpowiedni i zaufany do prowadzenia mojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR).
skont

Postprzez madsy » 07 Mar 2017, 16:35

MBank to już znany od dawna i pewny bank, jednak zrobił się dość łasy na opłaty.
madsy

Postprzez skont » 07 Mar 2017, 16:35

O NEST Banku poza tym co czytałem nie słyszałem zbyt wiele.
skont

Postprzez madsy » 07 Mar 2017, 16:36

Z kolei NEST Bank to stosunkowo nowa jeszcze instytucja na naszym rynku. Jednak skutecznie pozyskuje nowych klientów.
madsy

Postprzez skont » 07 Mar 2017, 16:36

Opisywane na wielu blogach nest konto zbiera dość pozytywne opinie.
skont

Postprzez madsy » 07 Mar 2017, 16:37

Owszem, moja recenzja jako użytkownika tego rachunku jest na tyle pozytywna, że wybierając pomiędzy mBankiem a Nest Bankiem zdecydowałbym się na ten drugi.
madsy

Postprzez skont » 07 Mar 2017, 16:39

Z powodu wszechobecnej darmowości?
skont

Postprzez madsy » 07 Mar 2017, 16:39

Bardziej z powodu braku opłat za podstawowe usługi, takie jak prowadzenie rachunku oraz sieć bankomatów w całej Polsce bez prowizji.
madsy

Następna

Wróć do Remonty i wykończenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości