Panele szklane

Masz problem podczas Remontu domu lub mieszkania. W tym dziale znajdziesz pomocne porady dotyczące Remontów i Wykończeń pomieszczeń.

Moderatorzy: nikom, treboR

Panele szklane

Postprzez adel87 » 25 Lut 2018, 15:01

Jak każdy z nas ma często problem z doborem materiałów do wykończenia nasze domu lub mieszkania. W sklepach jest ogromny wybór lecz często jest na trudno na coś się zdecydować. Nie tylko cena odgrywa tutaj ważna rolę ale i wykonanie czy kolorystyka, która nie zawsze nam do końca pasuje. Dlatego ja polecam zapoznanie się z ofertą osób wykonujących np. lustra na wymiar . Wykonują oni nie tylko dekoracje, ale i kabiny prysznicowe, https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa czy inne piękne ale i niezbędne rzeczy do naszego domu. Dlaczego polecam taką opcję? Uważam, że jest doskonały wybór, gdyż przy większym zamówienie możemy negocjować ceny, ale przede wszystkim mamy ogromny wybór kolorów i materiałów. Zawsze możemy wybrać to co się nam podoba przymierzyć kolorystycznie czy pasuje do naszego wnętrza. Jeśli poszukujecie firmy warto poczytać również opinie w sieci na temat wykonawców i znaleźć takiego, który zna się na tym co robi.
Ostatnio edytowany przez adel87, 21 Maj 2018, 14:22, edytowano w sumie 1 raz
adel87

Re: Panele szklane

Postprzez RemontyDlaKazdego » 27 Lut 2018, 10:59

Panele szklane to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych płytek czy betonu architektonicznego i również polecam. Jedyne o c należy zadbać to odpowiednie położenie i wybrać w tym celu fachową firmę.
www.RemontyDlaKazdego.pl
RemontyDlaKazdego

Postprzez Vncent » 27 Lut 2018, 16:28

O co myślicie o takiej aranżacji w salonie panele ścienne 3d robi to fajne wrażenie, aczkolwiek chciałabym poznać Wasze zdanie, może ktoś już eksperymentował z takimi produktami i może się podzielić opinią na ich temat.
Vncent

Postprzez cedar83 » 29 Cze 2018, 12:36

Fajna opcja takie panele szklane. J mam w domu takie z grafiką. Świetnie to wygląda. Ale są też szklane panele lacobel - o takie https://www.housekrup.pl/oferta/elementy-szklane/lacobel-krakow, które są jednokolorowe. Także dobrze się prezentują. Panele szklane łatwo umyć nawet z tłuszczu. U mnie po kilku latach wciąż wyglądają jak nowe.
cedar83

Postprzez Ajlar » 04 Lip 2018, 16:53

Takie panele szklane to bardzo fajne rozwiązanie. Ja mam takie panele w kuchni nad blatem. Zamawiałam je na wymiar od firmy http://vetro.pl/projects-archive/panele-szklane/ . U nich można zamówić panele o dowolnym wzorze i kolorze a także w dowolnym rozmiarze. Panele wykonane sa z bardzo dobrej jakości szkła, które jest eleganckie i trwałe.
Ajlar

Postprzez torem » 09 Lip 2018, 22:36

Ja mam panele szklane w kuchni położone między górnymi a dolnymi szafkami a pod spodem grafikę. tak potwierdzam bardzo ładnie się to prezentuje. ale na pewno nie dałbym paneli po całości ścian bo to byłaby drobna przesada. ja u siebie zastosowałem matowe farby duluxa easycare "kuchnia i łazienka" które dobrze kontrastują ze szkłem oraz błyszczącymi frontami szafek
torem

Postprzez pszemek » 03 Sty 2019, 22:45

Panele szklane są ciekawym pomysłem muszę przyznać, choć nie wszędzie pasują. Do kuchni i łazienki to się zgodzę, ale jeśli chodzi o salony czy sypialnię to raczej postawiłbym na panele ścienne PCV https://eurodeco.pl/Panele-scienne-3D-z-PVC-c80 . Raz, że tańsze to dają większe pole do popisu bo wzory i kolory są naprawdę przeróżne
pszemek

Postprzez Ela78 » 22 Sty 2019, 15:10

Taka szyba to ciekawa alternatywa dla kafelków :) Myślę, że ich posiadanie to w zasadzie jedynie kwestia gustu, bo niemal wszędzie się sprawdzają, wzory do wyboru, czyści się łatwo. My chcieliśmy zamówić panele szklane do kuchni wrocław ale najpierw skontaktujemy się by zrobili nam darmową wycenę online. Wtedy podejmiemy decyzję. Jesli ktoś jest zainteresowany panelami szklanymi to warto zobaczyć na ich stronie jakie mają wzory.
Ela78

Postprzez versacexo » 05 Maj 2019, 19:10

versacexo

Następna

Wróć do Remonty i wykończenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości