Produkcja.

Instalacje gazowe, centralnego ogrzewanie, wodne i kanalizacyjne, telewizyjne, sieciowe i inne. W tym dziale znajdziesz wiele ciekawych porad z dziedziny instalacji domowych.

Moderatorzy: nikom, treboR

Produkcja.

Postprzez Natasha » 22 Cze 2019, 10:09

Mój brat prowadzi firmę produkcyjną. Ostatnio żalił mi się, że nie przynosi już ona takich zysków jak kiedyś. W związku z tym, że jestem zżyty z bratem, postanowiłem mu pomóc i rozejrzałem się za jakimiś rozwiązaniami dla niego. Szukamy również z działu mechatroniki różne produkty. Może ktoś, coś pomoże?
Natasha

Re: Produkcja.

Postprzez jjusti18 » 22 Cze 2019, 13:44

A z mechatroniki co dokładnie poszukujecie? Może prowadnice liniowe? Jak tak to w sumie wiem, gdzie możecie rozejrzeć się w ofercie. Tutaj https://www.bibusmenos.pl/oferta/mechat ... we-rollon/ . Oczywiście to nie jedyne elementy z mechatronik jakie oferuje ta firma.
jjusti18

Postprzez AleksandraTRZ » 27 Cze 2019, 14:49

a macie odpowiednie systemy zabezpieczające do maszyn w hali produkcyjnej? Trzeba nam wiedziec,ze pracując w srodowisku maszyn, ktore jak wiadomo ulegaja po jakims czasie eksploatacji - mozemy miec do czynienia z potencjalnymi usterkami badz powaznymi awariami. Mozna im jednakl zapobiec ,wyposazajac sie w odpowiednie sytemy zabezpieczajace. Ja jednak duzo tutaj nie doradzę, moge co najwyzej polecic kontakt z firmą Corona https://corona.org.pl/ - oni od wielu lat zajmują się takimi zabezpieczeniami dla przemysłu.
AleksandraTRZ

Postprzez Tadencjusz » 27 Cze 2019, 22:35

Zainwestujcie w porządną reklamę, to powinno się zwrócić po jakimś czasie.

----
tutaj
Tadencjusz

Postprzez diodri111 » 30 Lip 2019, 18:04

Prowadzisz swoją firmę i chcesz ją unowocześnić? Polecam linie produkcyjne firmę która zajmuje się dystrbucją i konstruowaniem systemów wewnętrznej logistyki czyli transportu wewnątrz firmy, linii produckyjnej. Jeśli chcesz zobaczyć co zrobić żeby zarabiać więcej to zapraszam.
diodri111

Postprzez Matulka » 07 Sie 2019, 13:35

A co produkuje Twój brat? Może używa złych jakościowo materiałów. Jeśli korzysta z tworzyw sztucznych to polecam przeczytać artykuł https://www.tworzywa.pl/wiedzopedia/czytelnia/10-zasad-stosowanych-w-konstrukcji-detali-z-tworzyw-sztucznych/. Detale z tworzyw sztucznych zostały tam szczegółowo przedstawione. Warto coś takiego wiedzieć.
Matulka

Postprzez Morwa » 30 Sie 2019, 13:07

Produkcja to bardzo ogólne pojęcie bo produkować można naprawdę bardzo różne artykuły. Jeśli chcecie zajmować się produkcją mebli to będzie potrzebne Wam specjalne wyposażenie hali produkcyjnej. Kliknijcie na stronę firmy Maszyny Stolarskie - tu możecie zamówić używane maszyny do obróbki drewna. Wszystkie maszyny są sprawne technicznie, są też w dobrym stanie wizualnym. Firma oferuje możliwośc zakupu maszyn w leasingu jak i za gotówkę.
Morwa

Wróć do Instalacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości