pomysł na ogrodzenie

Ogród to wizytówka domu. Znajdziesz tu wiele cennych informacji na temat aranżacji zieleni, budowy ogrodzeń, bram czy automatyki.

Moderatorzy: nikom, treboR

pomysł na ogrodzenie

Postprzez klaudd » 24 Wrz 2019, 13:20

Coraz bardziej atrakcyjne zaczynają być ogrodzenia z blachy. Szukam dobrej oferty na cięcie blachy ze stali nierdzewnej lub czarnej. Nie jest to bardzo duża ilość. Potrzebuję wyciąć wzór na niej chciałabym by był jednakowy we wszystkich potrzebnych elementach. Sporo osób poleca firmę Nova Trading. Czy oni również wykonują prywatne małe zlecenia na cięcie blachy laserowo czy w inny sposób?
klaudd

Re: pomysł na ogrodzenie

Postprzez jimson » 24 Wrz 2019, 14:14

klaudd napisał(a):Coraz bardziej atrakcyjne zaczynają być ogrodzenia z blachy. Szukam dobrej oferty na cięcie blachy ze stali nierdzewnej lub czarnej. Nie jest to bardzo duża ilość. Potrzebuję wyciąć wzór na niej chciałabym by był jednakowy we wszystkich potrzebnych elementach. Sporo osób poleca firmę Nova Trading. Czy oni również wykonują prywatne małe zlecenia na cięcie blachy laserowo czy w inny sposób?

Najlepiej zapytaj sie sama tej firmy, dostaniesz szybciej odpowiedz niz na forum...
jimson

Postprzez Andrea » 29 Wrz 2019, 21:07

Z tego co zauważyłam, nadal wiele osób stawia na betonowe płoty. Przy czym mnie osobiście takie w naturalnym, szarym odcieniu zdecydowanie się nie podobają. W związku z czym jeżeli kiedykolwiek postawię na takie farby do płotu betonowego . Czytałam nieco na ich temat i okazuje się, że nie tylko świetnie zabezpieczają powierzchnię, ale też nadają ogrodzeniu fajny charakter:).
Andrea

Postprzez tres » 02 Paź 2019, 19:04

Mnie najlepiej przypadło do gustu ogrodzenie łupane joniec. Jest masywne, trwałe i estetyczne. Nie wymaga też jakiś wielkich zabiegów pielęgnacyjnych bo jet wieczne.
tres

Postprzez budowlaniedu » 04 Paź 2019, 13:20

Ogrodzenie z blachy nie podoba mi się. Wolę tradycyjną, metalową bramę, dużo lepiej się prezentuje. Do tego można posadzić tuje lub inne drzewa, które ochronią nas przed sąsiadami.
budowlaniedu

Postprzez PatiHamak » 09 Paź 2019, 13:04

Super pomysły i najnowsze trendy w ogrodzeniach przedstawiają też na stronie: http://www.supico.pl/slupki-ogrodzeniowe . Słupki ogrodzeniowe, panele, przęsła, siatki leśne, bramy i wiele innych produktów niezbędnych do postawienia wymarzonego ogrodzenia :) Oprócz listy produktów, oczywiście z możliwością ich zamówienia, znalazłam na tej stronie też wiele inspirujących porad i genialny kreator ogrodzeń z kalkulatorem wyliczającym całkowity koszt budowy dowolnie zaaranżowanego ogrodzenia - super strona :)
PatiHamak

Wróć do Ogrodzenia, bramy, ogród

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości