Moda na surowość przemysłowych przestrzeni, czyli beton architektoniczny

Beton ozdobny czyli architektoniczny stał się popularny przy projektowaniu nowoczesnych wnętrz. Jego surowa o struktura o szarej barwie jest nie lada ozdobą ścian. Aby osiągnąć pożądany efekt konieczna jest specjalna mieszanka betonu, w której bazą jest cement hutniczy (CEM III) oraz, tak jak w tradycyjnym betonie, kruszywo (piasek) + wodę. Beton ozdobny uszlachetnia się upłynniaczami I plastyfikatorami , które ułatwiają nam pracę z mieszanką i gwarantują gwarantują też lepszy efekt końcowy. Receptura ta gwarantuje jednolitą masę o jasnym kolorze.
Powierzchnia na której będzie nasz beton , powinna być: bez resztek kleju brudu i tłuszczów , sucha, mocna, oczyszczona z kurzu.
W następnym etapie beton wylewa się na szalunki, dzięki którym beto otrzyma ostateczny wygląd przygotowywanej powierzchni. Za sprawą deskowania deskami otrzymamy efekty faktury drewna a metalowymi uzyskać gładką powierzchnią. Aby uzyskać najlepsze efekty należy w czasie prac związanych z aranżacją wnętrz przewidzieć jaką ilość będziemy potrzebować aby dostawy betony były z tej samej partii cementu a wszystkie prace muszą być wykonywane w stabilnej wilgotności w temperaturze po wyżej 5C .Możemy też używać modułów gotowych płyt betonowych, przyśpieszą one pracę przy zachowaniu efektu elegancji z surowością przemysłowych przestrzeni.

TanieRemontowani.pl

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !