Nowe oleje do drewna ogrodowego Aidol Gartenholz

Innowacyjna długotrwała ochrona drewnianych tarasów i mebli ogrodowych.

Drewno w ogrodzie stawia wysokie wymagania w odniesieniu do ochrony przed wpływem warunków atmosferycznych. Niestety: Słońce i deszcz powodują, że deski tarasowe i drewniane meble ogrodowe często szarzeją i stają się nieestetyczne już po pierwszym lecie. Dotychczas więc należało co najmniej raz w roku wiosną wziąć się za ich malowanie. Teraz koniec z tym! Ostatecznie będąc właścicielem ogrodu niekoniecznie chce się spędzać czas wolny na ciągłych pracach renowacyjnych. Z tą myślą Remmers Baustofftechnik prezentuje nową generację wodnych powłok ochronnych do drewna w ogrodzie: Aidol Gartenholz-Öle. Oferują one trzykrotnie dłuższą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych i szarzeniem, niż zwykłe produkty tego typu. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych składników i naturalnych olejów. Nowa generacja produktów z jednej strony wnika głęboko w strukturę drewna, z drugiej tworzy cienką, odporną na zniszczenie błonę na jego powierzchni. Odznacza się ona ekstremalną odpornością na promieniowanie ultrafioletowe i bardzo dobrą przyczepnością na mokro.

Ponadto oleje Aidol Gartenholz-Öl szybko schną: w ciągu jednego dnia można nanieść dwie warstwy materiału. Oleje Aidol Gartenholz-Öl są – także z punktu widzenia kolorów – dopasowane do najważniejszych gatunków drewna, znajdujących zastosowanie w produkcji desek tarasowych i mebli ogrodowych: Dostępne są zatem warianty: Aidol Bangkirai (bangkiriai), Aidol Douglasien (daglezja), Aidol Lärchen-Öl (modrzew), Aidol Teak (tek) oraz bezbarwny olej uniwersalny. Nowa seria produktów będzie dostępna w handlu wiosną 2011, w opakowaniach 0,75 l, 2,5 l i 5 l.

Źródło: www.remmers.pl

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !