Nowość Okna drewniano – aluminiowe

 

Obecnie coraz bardziej popularne stają się okna drewniano – aluminiowe. Większość osób decyduje się na okna tego typu przede wszystkim ze względu na ich walory dekoracyjne,  ale także ze względu na wysoką jakość wykonania, jak i na trwałość. Drewniano – aluminiowy system do produkcji okien to na pewno ciekawe rozwiązanie dla osób ceniących urodę oraz naturalność drewna we wnętrzach,  choć z pewnością zdają sobie oni także sprawę z ograniczeń takiego materiału na działanie zmiennych czynników atmosferycznych.

Zewnętrzne profile aluminiowe skutecznie chronią się przed  zniszczeniem, jak również przed negatywnym wpływem deszczu, gradu, śniegu oraz słońca. Drewniana rama okienna we wnętrzu zapewnia stabilność,  doskonałą izolację termiczną, a także dodatkowo jest ona elegancka i dzięki temu wnętrze robi się znacznie przytulniejsze. Umieszczona od zewnątrz  nakładka aluminiowa jest bardzo odpornym na warunki atmosferyczne, a zarazem dekoracyjnym elementem, o  powierzchni gładkiej, czy drobnostrukturalnej.

Bardzo ważną cechą tego systemu jest kształt profili, a w szczególności krawędzi, łączącej dwie widoczne powierzchnie. System ten umożliwia wykonywanie okien drewniano – aluminiowych, przy wykorzystaniu do tego celu zestawów frezów, które służą do profilowania w drewnie i elementów ram o odpowiednich dla tych konstrukcji przekrojach. W systemie tym można zastosować dowolne okucia, które przeznaczone są do okien drewnianych. System ten potrafi sprostać realizacji zróżnicowanych projektów architektonicznych, między innymi, takich jak: budynki mieszkalne, czy inne obiekty użyteczności publicznej. Charakteryzuje się  on również niezbyt wygórowaną ceną i solidną, trwałą technologią, o niezwykle cenionych właściwościach użytkowych. System, o którym mowa nazywany jest systemem OPTIMA EFFECT.

Takie okna na pewno są wygodne w użytkowaniu, jak i łatwe w pielęgnacji, a jednocześnie odporne na uszkodzenia i zanieczyszczenia. Nowoczesne okna powinny charakteryzować się najwyższą, jakością użytkowania, bezpieczeństwem, innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, a także dbałością o oszczędność energii i do takich właśnie należą okna drewniano – aluminiowe oparte na systemie OPTIMA.

Copyright © 2014 Seowykop.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !