O nas

Witamy w katalogu  TanieRemontowanie.pl – Bazie Firm i Ogłoszeń branży Remontowo-Budowlanej !

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej i pokrewnych. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu.

Dzięki systemowi Giełdy Zleceń jednym kliknięciem myszki prześlesz zlecenie do wielu firm jednocześnie. Od teraz to firmy będą szukały Ciebie a nie ty firmy.

Firmy, które otrzymają twoje zlecenie skontaktują się bezpośrednio z Tobą drogą telefoniczną lub mailową, a do Ciebie będzie należała decyzja, którą firmę wybrać do realizacji Twojego zlecenia.

Prezentacje firm w naszym serwisie zawierają dokładne dane teleadresowe, wraz z formularzem e-mail, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można skontaktować się z wybraną firmą. Zaletą każdej prezentacji jest również szczegółowy opis wybranej firmy oraz oferowanych przez nią usług, a mapa Google, która znajduje się w zakładce Kontakt pomoże w łatwy sposób trafić do wybranej firmy aby ustalić wszelkie szczegóły.

W wyborze odpowiedniej firmy pomogą Państwu opinie klientów, którzy już korzystali z usług danej firmy, które znajdujące się w każdej prezentacji w zakładce Opinie. Również i Państwa zachęcamy do zostawiania opinii o firmie po zakończeniu realizacji zlecenia.

 TanieRemontowanie.pl to również:

 

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !