Reklama

Multimedialna prezentacja firmy w katalogu TanieRemontowanie.pl

Serwis TanieRemontowanie.pl to idealne miejsce reklamy dla wszystkich firm działających w branży remontowo-budowlanej jak i z branż powiązanych.

W ramach multimedialnej prezentacji firmy na naszym serwisie oferujemy Państwu:

  • pełne informacje teleadresowe firmy (telefon stacjonarny oraz komórkowy, fax, adres strony www, adres do korespondencji, logo),
  • rozbudowaną galerię zdjęć, w której mają Państwo możliwość zamieścić graficzną prezentację zakończonych realizacji,
  • dokładny opis firmy bez limitu znaków,
  • pełen opis oferowanych usług również bez limitu znaków,
  • formularz mailowy, dzięki któremu klienci będą mogli bezpośrednio zadawać pytania odnośnie Państwa oferty
  • marketing szeptany w postaci opinii zostawionych przez zadowolonych klientów,
  • interaktywną mapę, dzięki której klienci będą mogli bez żadnych problemów odnaleźć Państwa firmę,
  • link do Facebooka, najpopularniejszego portalu społecznościowego. Dzięki niemu odwiedzający prezentacje będą mogli poinformować swoich znajomych o usługach Państwa firmy,
  • unikalną zakładkę zleceń otrzymanych za pośrednictwem Giełdy Zleceń,
  • każda prezentacja posiada własny adres www.nazwafirmy.tanieremontowanie.pl. Prezentacja w naszym katalogu może służyć jako strona firmowa.

Jeżeli są Państwo zainteresowani umieszczeniem firmy w katalogu, zachęcamy do skorzystania z
3 miesięcznego, niezobowiązującego okresu testowego.

Kliknij tutaj aby dodać firmę

Jeżeli po okresie testowy zdecydują się Państwo na dalszą współpracę z serwisem ,koszt miesięcznego abonamentu wynosi jedynie 9,99zł + VAT

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dodatkowe formy reklamy:

Promowane firmy

Bądź widoczny na każdej stronie serwisu dzięki opcji „Promowane firmy” . Logo firmy wraz z danymi adresowymi będzie pojawiało się losowo w prawej kolumnie w dziale „Promowane firmy” na stronie głównej, jak i na każdej z podstron. Dzięki tej opcji logo firmy będzie widoczne również wtedy gdy odwiedzający nasz serwis będą przeglądali prezentacje konkurencji.

więcej»

Pierwszy na liście

Wyższa pozycja w serwisie to więcej potencjalnych klientów. Dzięki opcji „Pierwszy na liście” mają Państwo gwarancję, że prezentacja firmy znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania po wybraniu odpowiedniego miasta oraz kategorii.

więcej»

Wyróżniony na liście

Wyróżnij się z pośród innych. Dzięki tej opcji prezentacja firmy będzie wyróżniona na liście wyników wyszukiwania zwracając szczególną uwagę użytkowników, dzięki odmiennej kolorystyce.

więcej»

TanieRemontowanie.pl Poleca

Dołącz do zaufanych firm naszego serwisu. Dzięki tej ocpji prezentacja Państwa firmy zostanie dodatkowo wyróżniona specjalnym logo TanieRemontowanie.pl Poleca

więcej»

Artykuł sponsorowany

Usługa pozwala na zamieszczenie artykułu w ramach serwisu w dziale artykuły, znajdującym się na stronie głównej. Artykuły sponsorowane to idealna metoda na zaprezentowanie oferowanej usługi czy też produktu odwiedzającym nasz katalog. Brak limitu znaków jak i możliwość zamieszczenia zdjęć, linku do strony www czy też adresu email to dodatkowe atuty tej opcji reklamowej.

więcej»

Newsletter

Mailing to reklama w postaci listów poczty elektronicznej wysyłanych do zarejestrowanych w serwisie TanieRemontowanie.pl firm oraz użytkowników. Jest to doskonałe narzędzie dotarcia do Państwa grupy docelowej w celu przekazania informacji o ofercie czy też produktach firmy.

więcej»

O nas

Serwis TanieRemontowanie.pl to katalog wszelkiego typu firm, które działają w branży Remontowo-Budowlanej. Przy pomocy naszej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu lub miasta, która w profesjonalny sposób pomoże Ci w remoncie mieszkania, czy też budowie wymarzonego domu. Zapraszamy również do skorzystania z systemu Giełdy Zleceń, dzięki któremu jednym kliknięciem prześlesz wiadomość do wielu firm z twojego regionu jednocześnie. Najlepsze firmy budowlane i remontowe w kraju. Zapraszamy !